E-Posta

Şifre

 

 Şifremi Unuttum

   
   
 
 

DETAYLI ARAMA

 
     
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Püf Noktası !

Özellikle aradığınız bir firma varsa "Firma Adına Göre Ara" bölümü size yardımcı olabilir.

Bulunduğunuz il - ilçe - marka belirterek ilgili bölgede alternatif servislere ulaşabilirsiniz.
Eğer tanıdığınız bir servisi burada bulamadıysanız belki bizim adımıza tavsiyede bulunabilir, ücretsiz olarak burada yer almasını sağlayabilirisiniz.

 

Adınız Soyadınız
Arkadaşınızın E-Postası

 

 

 

 

 
New Page 1

 

 

 

 

 

Firma Kod Numarası: AR-3836

 

 

 

 

 

ÖZTÜRK TOYOTA BAĞIMSIZ SERVİS

Antalya, Merkez

   


Yetkili Kişi : KADİR ÖZTÜRK
Telefon No 1 : 0242-2210362
Telefon No 2 : 0242-2212066
Fax Numarası : 0242-2212066
GSM Numarası : 532-6938193
Hizmet verilen saatler
24 Saat Hizmet Verilmektedir
Hizmet verilen günler
P.tesi Salı Ç.şmba P.şembe Cuma C.tesi Pazar
Açık Açık Açık Açık Açık Açık Kapalı
Adres
AKDENİZ SANAYİ SİTESİ 5008 SOK. NO:48-50, Merkez, Antalya

ÖZTÜRK TOYOTA BAĞIMSIZ SERVİS Hakkında

ÖZTÜRK OTOMOTİV 01.01.2002 tarihinde Kadir Öztürk tarafından kurulan ÖZTÜRK OTOMOTİV Toyota Özel Servisimiz Toyota markası ürün gamında bulunan her modelin bakım, onarım, Yedek Parça, elektrik, elektronik, kaporta ve boya işlemlerinde profosyonel kadrosuyla, son teknolojiye uyumlu test cihazları ve servis ekipmanlarıyla değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Toyota markası altında Haziran 1993 yılından itibaren (yrd. Teknisyen, teknisyen, pro teknisyen ve formen ) farklı görevlerde bulunduğumuz yaklaşık 19 yıllık tecrübemizle değerli müşterilerimize en uygun, en ekonomik ve en hızlı şekilde aktarabilmek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Bir fark yaratmak, eski ve demode yöntemleri değiştirmek için çıktığımız bu yolda en büyük gücümüz dürüstlük ve samimiyetimizdir. Öztürk Otomotiv olarak çıktığımız bu yolda vizyonumuzmüşteri memnunuyetini en üst seviyeye çıkarmak ve güvenirlilik kazanmaktır. Dürüstlük ve şeffaflık bizim birinci prensibimizdir. Öztürk Otomotiv çatısı altında tüm dostlarımız ve müşterilerimizle bir aile olgusu oluşturmaktır. Misyonumuz Otomotiv sektöründe Toyota markalı araçların bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerinde geniş ürün yelpazesi, yüksek hizmet kalitesi, en uygun fiyat politikası, rekabetçi konumu ile tercih edilen, Antalya ve çevresinde önde gelen bir servis konumuna gelmektir. Temel değerlerimiz dürüstlük , müşteri memnunuyeti, yenilikçilik, rekabetçi yapı, değişim ve sürekli gelişim, samimiyet ve şeffaflık’tır. Müşterilerimizin, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işte en iyi olmak bizim birinci hedefimizdir. 10.10.2012 tarihinden itibaren de aynı zamanda CHERY Markasının yetkili servisi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. TSE 12047 onaylı Servisimizde aynı anda eksoz emisyon ölçümüde yaparak çevereye olan hassasiyetimizide göstergem şztiyoruz. Değişen ve gelişen şartlara uyum sağlamak ve hizmet anlayışımızı geliştirmek adına yeniden yapılandırdığımız servisimizde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çaışmaktayız.


Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz

Acura  Chery  Daihatsu  Honda  Hyundai  Isuzu  Kia  Lexus  Mitsubishi  Nissan  Suzuki  Toyota  
Firmaya iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz
 
Adınız Soyadınız
Gidecek E-Posta Adresi
 

 
     

Sosyal ağlarda paylaşın : 

Facebook'da paylaş Google'da paylaş Twitter'da paylaş Mixx'de paylaş Digg'de paylaş Del.icio.us'da paylaş Reddit'de paylaş MySpace'de paylaş Stumble Upon'da paylaş
 
 

 

 

 

  Site Üyelik Sözleşmesi